www.mustrimaailm.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

+73
Mammutis
Tano
Anna
Pitsilized
lulla
Lola69
tsunaami
Kalamoor
Hilde
laanelill
Erru
juwel
carissime
cassiusko
krissu787
meka
Anneli
marfa
titikas
Bellemoore
tiianiin
piisk
margiita
Annyliis
anxy
tarakan
r66muz
pisiingel
kair
Bananasilk
Anneliis
Ketuemme
Katriina
katriina7
Angela
tegelinski
kaltsunukk
Emmaliine
maris
leonoora
Pisi-Pisi
Miuks
Helikene
anniqa
pirre46
Berta
annero
aet10a
Mumm
tiina
maasikmari
härm
rion
anka
anca17
Marchia
Tirtsukas
peri
Nuksu
kammeljas
trinsu
helu
pisipahalane
mapikas
Kata
Kaisukas
Krentu
Retsete
siil
Drex
anjusa
kiisumari
LillyS
77 posters

Lehekülg 25, lehekülgi kokku 40 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next

Go down

Mitu kilo lõnga sul on?

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 Vote_lcap7%Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 Vote_rcap 7% 
[ 9 ]
Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 Vote_lcap27%Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 Vote_rcap 27% 
[ 34 ]
Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 Vote_lcap31%Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 Vote_rcap 31% 
[ 38 ]
Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 Vote_lcap14%Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 Vote_rcap 14% 
[ 17 ]
Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 Vote_lcap21%Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 Vote_rcap 21% 
[ 26 ]
 
Kokku Hääli : 124
 
 
Poll closed

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  rion Nelj 03 Märts 2011, 14:36

Emmaliine kirjutas:
krissu787 kirjutas:Mina täiendasin enda lõnga varusid täna Liann lõngapoes. 3-13 märtsini on kliendikaardiga 20% soodukas, ja kliendikaardi saab praegu 50 sendi eest. Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 65717

oioi, see info oli nüüd küll liiast Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 602675 . Ma tõmbasin hetkel oma hullusele veto peale. Muidu pole mul varsti sentigi varusid, rahavarusid Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 80265 .

Aga see-eest on lõngavarud olemas Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 26431

_________________
Minu käsitöönurgake IT-s ja Blogspotis
rion
rion
Sissekirjutusega

Heegeldusoskus : heegelnõelast sõltuvuses
Kudumisoskus : hobikuduhoolik
Postituste arv : 4053

http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&idu=

Tagasi üles Go down

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  annero Nelj 03 Märts 2011, 15:27

rion kirjutas:
Emmaliine kirjutas:
krissu787 kirjutas:Mina täiendasin enda lõnga varusid täna Liann lõngapoes. 3-13 märtsini on kliendikaardiga 20% soodukas, ja kliendikaardi saab praegu 50 sendi eest. Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 65717

oioi, see info oli nüüd küll liiast Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 602675 . Ma tõmbasin hetkel oma hullusele veto peale. Muidu pole mul varsti sentigi varusid, rahavarusid Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 80265 .

Aga see-eest on lõngavarud olemas Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 26431
No ikka liigne info, sest mulle Karnaluks kauge (korra olen käinud ja ei julge endalegi tunnistada, kui palju sealt koju tassisin Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 341784 ) Liann aga siinsamas käeulatuses. Olen seal korduvalt neid kallemaid lõngu silitamas käinud. Aga alles üleeile käisin seal ja müüja ei poetanud sõnakestki sellest soodukast!
annero
annero
Sissekirjutusega

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 Toetaj11
Heegeldusoskus : keskmine
Kudumisoskus : keskmine
Postituste arv : 3822

http://www.ravelry.com/projects/Annero

Tagasi üles Go down

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  Marchia Nelj 03 Märts 2011, 16:37

annero kirjutas: No ikka liigne info, sest mulle Karnaluks kauge (korra olen käinud ja ei julge endalegi tunnistada, kui palju sealt koju tassisin Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 341784 ) Liann aga siinsamas käeulatuses. Olen seal korduvalt neid kallemaid lõngu silitamas käinud. Aga alles üleeile käisin seal ja müüja ei poetanud sõnakestki sellest soodukast!

annero, Lianni kodukal on märge, et see kehtib sooduskaardi ehk siis kliendikaardi omanikele. Selle saab kohapealt soetada Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 65717
Marchia
Marchia
Mustrimaailma
põliselanik

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 Toetaj11
Heegeldusoskus : hea
Kudumisoskus : hea
Postituste arv : 1353

https://www.mustrimaailm.net/t149-marchia-dropsi-veimevakk

Tagasi üles Go down

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  cassiusko Nelj 03 Märts 2011, 17:24

Ja ma sain kreepsu, käies täna Käsitööjaamas Järvel. Ma ei saa aru,kust see pood oma hinnad leiutab. Jube kallis pood ja see sama hullust tekitav Rowan Handknit Cotton maksis seal 38 krooni, mis Karnaluksis oli 18 Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 919161 Lianni ma ka luurele siis.
cassiusko
cassiusko
Uue mustri otsingul

Heegeldusoskus : algaja
Kudumisoskus : algaja
Postituste arv : 24

Tagasi üles Go down

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  leonoora Nelj 03 Märts 2011, 17:41

Krentu kirjutas:See klapitamine tasub vist ainult siis ära, kui vahetada pärast pakke käest kätte - kui hakata postiga saatma, sööb postikulu säästud ära....
Kusjuures ei söö, sest kui ma Tartus, siis ma peaks niikuinii postikulu maksma pluss hinnavahe kodulehelt ja kohapealt 10 tokki ostes on päris korralik.

Nii et pliiz-pliiz-pliiz, kui keegi on veel Karnaluksi minemas, ehk on nõus mulle ka ca 10 tokki Camillat võtma. Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 46755 Omalt poolt motiveeriks sokolaadiraha/vahendustasuga Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 718874
leonoora
leonoora
Ütleb sõna sekka

Heegeldusoskus : veidike ja heegeldasin väga ammu
Kudumisoskus : täitsa olemas ja koon mõnuga
Postituste arv : 121

Tagasi üles Go down

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  rion Nelj 03 Märts 2011, 17:47

Ma käiks iga nädal lõngapoes :irv:

_________________
Minu käsitöönurgake IT-s ja Blogspotis
rion
rion
Sissekirjutusega

Heegeldusoskus : heegelnõelast sõltuvuses
Kudumisoskus : hobikuduhoolik
Postituste arv : 4053

http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&idu=

Tagasi üles Go down

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  annero Nelj 03 Märts 2011, 17:58

Marchia kirjutas:
annero kirjutas: No ikka liigne info, sest mulle Karnaluks kauge (korra olen käinud ja ei julge endalegi tunnistada, kui palju sealt koju tassisin Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 341784 ) Liann aga siinsamas käeulatuses. Olen seal korduvalt neid kallemaid lõngu silitamas käinud. Aga alles üleeile käisin seal ja müüja ei poetanud sõnakestki sellest soodukast!

annero, Lianni kodukal on märge, et see kehtib sooduskaardi ehk siis kliendikaardi omanikele. Selle saab kohapealt soetada Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 65717
Kas on kahtlusi, et seda kaarti selle foorumi liikmel pole? :irv: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 718874 Kogu mure ikka selle võimaliku kaose pärast rahakotis Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 509582 Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 665410
annero
annero
Sissekirjutusega

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 Toetaj11
Heegeldusoskus : keskmine
Kudumisoskus : keskmine
Postituste arv : 3822

http://www.ravelry.com/projects/Annero

Tagasi üles Go down

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  härm Nelj 03 Märts 2011, 19:41

Pihin seekord, kuidas mul jäi ports lõnga ostmata. mul oli jälle Võru päev täna, loomulikult ei suutnud end oma sealsest lemmikpoest eemal hoida, kuigi olin lubanud, et enne paari kuud enam lõnga juurde ei osta, kui välja arvata seekordne lõngamaania tellimus, veidi heegelniiti ja veidi aade lõnga :irv: Ja mida ma seal Võru poes näen - vaatab mulle vastu täpselt seda värvi mohäärlõng, millest olen unistanud, teeb kurva koera silmad pähe ja ütleb: "osta mind, osta mind." Pärast üsna lühikest Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 26431 ladusin endale sülle kõik tokid, mis seal olid ja viisin ruttu müüja juurde, et ei saaks enam ümber mõelda. vaatasin veel veidi ringi ja läksin kassasse. ja kujutate ette, olin oma rahakoti maha unustanud, kotis seda polnud Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 706160 arusaadavalt ei tahtnud nad seda lõnga mulle ilma rahata anda. igatahes hakkab juba saatus ka vastu, et ma enam rohkem lõnga koju tarida ei saaks.

_________________
Härmävõrgoq
avatar
härm
Teeneline

Heegeldusoskus : saan hakkama
Kudumisoskus : saan paremini hakkama
Postituste arv : 5577

http://harmavorguq.blogspot.com/

Tagasi üles Go down

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  carissime Nelj 03 Märts 2011, 19:54

Käsitööjaamas on veel lõngu, mis tunduvalt kallimad kui mujal. Näiteks jäi silma Cashmere Merino Silk Seal poes maksis 5.60 vms igatahes üle 80.- Samas oli lõngu, mis olid soodsamad kui mujalt ostes aga siis oli hinnavaheks paar krooni Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 509582 Muidugi valik on seal tohutult hea.
carissime
carissime
Mustrimaailma
põliselanik

Heegeldusoskus : Saab hakkama
Kudumisoskus : Saab hakkama
Postituste arv : 1031

https://loowland.ee

Tagasi üles Go down

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  siil Nelj 03 Märts 2011, 19:58

härm kirjutas:Pihin seekord, kuidas mul jäi ports lõnga ostmata. mul oli jälle Võru päev täna, loomulikult ei suutnud end oma sealsest lemmikpoest eemal hoida, kuigi olin lubanud, et enne paari kuud enam lõnga juurde ei osta, kui välja arvata seekordne lõngamaania tellimus, veidi heegelniiti ja veidi aade lõnga Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 483716 Ja mida ma seal Võru poes näen - vaatab mulle vastu täpselt seda värvi mohäärlõng, millest olen unistanud, teeb kurva koera silmad pähe ja ütleb: "osta mind, osta mind." Pärast üsna lühikest Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 26431 ladusin endale sülle kõik tokid, mis seal olid ja viisin ruttu müüja juurde, et ei saaks enam ümber mõelda. vaatasin veel veidi ringi ja läksin kassasse. ja kujutate ette, olin oma rahakoti maha unustanud, kotis seda polnud Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 706160 arusaadavalt ei tahtnud nad seda lõnga mulle ilma rahata anda. igatahes hakkab juba saatus ka vastu, et ma enam rohkem lõnga koju tarida ei saaks.
Ma ei teagi nüüd, kas sinuga koos rõõmustada või kurvastada? Kumba sa eelistad?

_________________
http://siilistecrafts.blogspot.com/
siil
siil
Sissekirjutusega

Heegeldusoskus : hobiheegeldaja
Kudumisoskus : hooajaline kuduhoolik
Postituste arv : 4430

http://siilistecrafts.blogspot.com/ http://www.ravelry.com/projects/siiliste

Tagasi üles Go down

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  härm Nelj 03 Märts 2011, 20:00

no ei ole ise veel ka selgeks saanud, kas rõõmustada või kurvastada, selline üks-silm-nutab-teine-silm-naerab-olukord.

_________________
Härmävõrgoq
avatar
härm
Teeneline

Heegeldusoskus : saan hakkama
Kudumisoskus : saan paremini hakkama
Postituste arv : 5577

http://harmavorguq.blogspot.com/

Tagasi üles Go down

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  rion Nelj 03 Märts 2011, 20:05

Mina isiklikult nutaks sellise situatsiooni peale Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 919161 Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 919161 Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 919161

_________________
Minu käsitöönurgake IT-s ja Blogspotis
rion
rion
Sissekirjutusega

Heegeldusoskus : heegelnõelast sõltuvuses
Kudumisoskus : hobikuduhoolik
Postituste arv : 4053

http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&idu=

Tagasi üles Go down

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  carissime Nelj 03 Märts 2011, 20:06

härm Mina kindlasti rõõmustaks Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 509582 Need süümekad, mis mind alati peale lõngapoes käiku piinavad on meeletud. Nüüd järgmine nädal plaanis Karnaluksi minna, koostasin nimekirja mida vaja ja üritan mitte kõrvalt juurde vaadata Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 938756
carissime
carissime
Mustrimaailma
põliselanik

Heegeldusoskus : Saab hakkama
Kudumisoskus : Saab hakkama
Postituste arv : 1031

https://loowland.ee

Tagasi üles Go down

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  pirre46 Nelj 03 Märts 2011, 20:11

carissime kirjutas:härm Mina kindlasti rõõmustaks Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 509582 Need süümekad, mis mind alati peale lõngapoes käiku piinavad on meeletud. Nüüd järgmine nädal plaanis Karnaluksi minna, koostasin nimekirja mida vaja ja üritan mitte kõrvalt juurde vaadata Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 938756

Pane silmaklapid pähe Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 80265 Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 80265

_________________
Pirre pusimised
pirre46
pirre46
Sissekirjutusega

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 Vip_to10
Heegeldusoskus : oskan aga õpiks juurde
Kudumisoskus : oskan aga kõik uued nipid on teretulnud
Postituste arv : 4399

http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&idu= http://www.ravelry.com/projects/pirre64

Tagasi üles Go down

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  rion Nelj 03 Märts 2011, 20:24

Väga lihtne on nimekirja piires püsida kui saata keegi teine selle nimekirjaga poodi Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 417780
Mina vist olen lootusetu juhtum - mul on alati kahju, et rohkem osta ei saanud Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 9608 Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 313185

_________________
Minu käsitöönurgake IT-s ja Blogspotis
rion
rion
Sissekirjutusega

Heegeldusoskus : heegelnõelast sõltuvuses
Kudumisoskus : hobikuduhoolik
Postituste arv : 4053

http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&idu=

Tagasi üles Go down

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  Retsete Nelj 03 Märts 2011, 20:55

carissime kirjutas:härm Mina kindlasti rõõmustaks Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 509582 Need süümekad, mis mind alati peale lõngapoes käiku piinavad on meeletud. Nüüd järgmine nädal plaanis Karnaluksi minna, koostasin nimekirja mida vaja ja üritan mitte kõrvalt juurde vaadata Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 938756

Aga minu sõbranna levitab sellist tarkust: alati kui kahtled Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 26431 Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 26431, kas osta või mitte, siis osta. Sest kahetsed pärast naguinii, aga sellisel juhul on sul vähemalt asi olemas. Kui ostmata jätad, siis kahetsed ja pole ka asja - ehk on topelt kahetsus :irv:
Kui järgi mõelda, siis on see väga eluterve loogika Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 313185

_________________
Kooks ja kokkaks : oh! oleks ma ämblik!
Retsete
Retsete
Teeneline

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 Toetaj11
Heegeldusoskus : hobiheegeldaja
Kudumisoskus : kuduhull
Postituste arv : 6982

https://www.mustrimaailm.net/t350-retsete-longajooksud

Tagasi üles Go down

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  carissime Nelj 03 Märts 2011, 21:09

no jaa, kui juba kahtlen siis läheb ostuks nö igaks juhuks Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 509582 aga seda tulebki ennetada,et ei kuku käppima kõike,mis silmailu pakub. Nii kerge sedasi rääkida Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 80265
carissime
carissime
Mustrimaailma
põliselanik

Heegeldusoskus : Saab hakkama
Kudumisoskus : Saab hakkama
Postituste arv : 1031

https://loowland.ee

Tagasi üles Go down

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  Krentu Nelj 03 Märts 2011, 21:18

Mina vist kahetseksin rohkem, kui jätaksin hea asja odavalt ostmata Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 509582
Ma olen tähele pannud, et see lõngahullus käib ka ikkagi hooti. Mul alles oli periood, kus ma tõesti ei tahtnudki lõnga osta Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 509582 Millegipärast on nüüd see ostmise periood üsna pikaks kujunenud Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 509582
Aga ma ei mäletanudki enam, palju see Rowani Handknit Cotton maksis õige aga mitte nii õiglase hinnaga. Nüüd võin veel rohkem rõõmu tunda soodsast tehingust :irv: Samas, seda Karnaluksi hinda ei saa võtta võrdluseks, kuna see on tõesti laojääk neil ja ma arvan, et isegi hulgihind võib tal kallim olla kui praegu Karnaluks müüb.
Kas kedagi see Rowani Calmer ei ahvatle, mida ka KL müüb? Mind hirmsalt ahvatles, eriti kui ma lugesin Ravelryst, kuidas mõni inimene ütles, et ta kookski elu lõpuni sellest lõngast kui see vaid nii kallis poleks, näide oli toodud, et maksab 7 naela. Ma pole hinda kontrollinud.

_________________
http://www.krentu.blogspot.com
Krentu
Krentu
Kudumite disainer

Heegeldusoskus : piisav
Kudumisoskus : parem kui heegeldamine
Postituste arv : 459

Tagasi üles Go down

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  leonoora Nelj 03 Märts 2011, 21:23

Äkki keegi oskab võrrelda või kommenteerida Camilla vahet Steinbach Wolle Capriga. Meetreid peaks sama palju olema, aga kas kududa on sama hea ja kui topiliseks see Capri võiks minna ? Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 9608
Camilla paistis kuidagi tugevama keeruga...?
leonoora
leonoora
Ütleb sõna sekka

Heegeldusoskus : veidike ja heegeldasin väga ammu
Kudumisoskus : täitsa olemas ja koon mõnuga
Postituste arv : 121

Tagasi üles Go down

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  rion Nelj 03 Märts 2011, 21:40

Kui võrrelda Caprit ja Steinbach Caprit - siis Steinbachi oma oli mu arust selle poolest kvaliteetsem, et kera sees sind mingid kokkusõlmitud otsad ei üllata. Samas Capril oli mõningaid palju mõnusamaid toone.
Camilla on Capriga päris sarnane jämeduse osas. On aga jah tibake jäigem esialgu kui peale pesu pole vahet. Ja tibake rohkem läikivam. Kunagi sattusin ühe valge peale, mis oli aga meeletult jäik ja väga paha oli sellest miskit heegeldada (nüüd paar päeva tagasi ostsin ka valget, õnneks oli normaalselt pehme).
Vbl (äkki mulle tundub) muutub Steinbach Capri rutem topiliseks kui Camilla suuremate kudumite puhul.

_________________
Minu käsitöönurgake IT-s ja Blogspotis
rion
rion
Sissekirjutusega

Heegeldusoskus : heegelnõelast sõltuvuses
Kudumisoskus : hobikuduhoolik
Postituste arv : 4053

http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&idu=

Tagasi üles Go down

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  siil Nelj 03 Märts 2011, 21:53

Krentu kirjutas:Mina vist kahetseksin rohkem, kui jätaksin hea asja odavalt ostmata Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 526313
Ma olen tähele pannud, et see lõngahullus käib ka ikkagi hooti. Mul alles oli periood, kus ma tõesti ei tahtnudki lõnga osta Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 526313 Millegipärast on nüüd see ostmise periood üsna pikaks kujunenud Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 526313
Aga ma ei mäletanudki enam, palju see Rowani Handknit Cotton maksis õige aga mitte nii õiglase hinnaga. Nüüd võin veel rohkem rõõmu tunda soodsast tehingust Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 483716 Samas, seda Karnaluksi hinda ei saa võtta võrdluseks, kuna see on tõesti laojääk neil ja ma arvan, et isegi hulgihind võib tal kallim olla kui praegu Karnaluks müüb.
Kas kedagi see Rowani Calmer ei ahvatle, mida ka KL müüb? Mind hirmsalt ahvatles, eriti kui ma lugesin Ravelryst, kuidas mõni inimene ütles, et ta kookski elu lõpuni sellest lõngast kui see vaid nii kallis poleks, näide oli toodud, et maksab 7 naela. Ma pole hinda kontrollinud.
Selle jutu peale vaatasin oma lõnga pealt, et siin on originaalhind 9 dollarit, u. 7 eurot siis. Ise leidsin selle lõngapoe tühjendusmüügi nurgast Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 526313

_________________
http://siilistecrafts.blogspot.com/
siil
siil
Sissekirjutusega

Heegeldusoskus : hobiheegeldaja
Kudumisoskus : hooajaline kuduhoolik
Postituste arv : 4430

http://siilistecrafts.blogspot.com/ http://www.ravelry.com/projects/siiliste

Tagasi üles Go down

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  Krentu Nelj 03 Märts 2011, 21:57

Kas oled proovinud temast ka midagi kududa ja kuidas käe all tundub? Seal on ju ikkagi teatud hulk sünteetikat ka sees. Aga olen aru saanud, et seda hinnatakse sellepärast, et ta tundub täitsa puuvillane, samas ei veni välja ja pole nii raske.

_________________
http://www.krentu.blogspot.com
Krentu
Krentu
Kudumite disainer

Heegeldusoskus : piisav
Kudumisoskus : parem kui heegeldamine
Postituste arv : 459

Tagasi üles Go down

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  siil Nelj 03 Märts 2011, 22:09

Krentu kirjutas:Kas oled proovinud temast ka midagi kududa ja kuidas käe all tundub? Seal on ju ikkagi teatud hulk sünteetikat ka sees. Aga olen aru saanud, et seda hinnatakse sellepärast, et ta tundub täitsa puuvillane, samas ei veni välja ja pole nii raske.
Katsudes tundub pehme ja soe, mitte jahe nagu puhas puuvillane; hästi kerge ja natuke veniv, mitte tiheda keeruga (on see õige termin ?); värvilt natuke tuhm, mitte erk (mul on musta värvi lõng). Kudunud ma sellest ei ole, ostsin selle lõnga tookord juhuks, et kunagi läheb vaja, seni pole veel läinud Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 526313.

_________________
http://siilistecrafts.blogspot.com/
siil
siil
Sissekirjutusega

Heegeldusoskus : hobiheegeldaja
Kudumisoskus : hooajaline kuduhoolik
Postituste arv : 4430

http://siilistecrafts.blogspot.com/ http://www.ravelry.com/projects/siiliste

Tagasi üles Go down

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  Pisi-Pisi Nelj 03 Märts 2011, 22:13

cassiusko kirjutas:Ja ma sain kreepsu, käies täna Käsitööjaamas Järvel. Ma ei saa aru,kust see pood oma hinnad leiutab. Jube kallis pood ja see sama hullust tekitav Rowan Handknit Cotton maksis seal 38 krooni, mis Karnaluksis oli 18 Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 919161 Lianni ma ka luurele siis.

Kus nurgas seda Rowan Handknit Cotton-it seal leidub? Ma käisin hiljuti Käsitööjaamas, vahtisin ja otsisin seda lõnga, aga ei leidnud. Lõpuks jäid silma ette mingid ilupaelad, nendega tuli meelde, et mul on hoopis kangast vaja ja jätsin lõngad kus see ja teine ning kihutasin kangapoodi :irv:

_________________
Käsitöö - see on matemaatika. Imelihtne! Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 65717
Pisi-Pisi
Pisi-Pisi
Mustrimaailma
põliselanik

Heegeldusoskus : pühapäevaheegeldaja
Kudumisoskus : kudumaniakk
Postituste arv : 1179

http://pisi-pisi.kapsas.net/

Tagasi üles Go down

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  leonoora Nelj 03 Märts 2011, 22:15

rion kirjutas:Kui võrrelda Caprit ja Steinbach Caprit - siis Steinbachi oma oli mu arust selle poolest kvaliteetsem, et kera sees sind mingid kokkusõlmitud otsad ei üllata. Samas Capril oli mõningaid palju mõnusamaid toone.
Camilla on Capriga päris sarnane jämeduse osas. On aga jah tibake jäigem esialgu kui peale pesu pole vahet. Ja tibake rohkem läikivam. Kunagi sattusin ühe valge peale, mis oli aga meeletult jäik ja väga paha oli sellest miskit heegeldada (nüüd paar päeva tagasi ostsin ka valget, õnneks oli normaalselt pehme).
Vbl (äkki mulle tundub) muutub Steinbach Capri rutem topiliseks kui Camilla suuremate kudumite puhul.
Ole Sa tänatud, hea inimene Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 288691 Ma jälle hulka targem.

Proovin siis juuksekarva mitte lõhki ajada ja piirdun Lianni SW Capriga (kui ta pärast pesu lõpuks samasugune jääb). Seda enam, et mul neid mõned tokid ka alles olemas eelmise suve Lianni soodukast Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 435620 Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 25 938756
Ja kui ükskord ise päälinna tulen, vat siis lähen vaatan selle Karnaluksi kohapeal üle.
leonoora
leonoora
Ütleb sõna sekka

Heegeldusoskus : veidike ja heegeldasin väga ammu
Kudumisoskus : täitsa olemas ja koon mõnuga
Postituste arv : 121

Tagasi üles Go down

Lehekülg 25, lehekülgi kokku 40 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele