www.mustrimaailm.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

+73
Mammutis
Tano
Anna
Pitsilized
lulla
Lola69
tsunaami
Kalamoor
Hilde
laanelill
Erru
juwel
carissime
cassiusko
krissu787
meka
Anneli
marfa
titikas
Bellemoore
tiianiin
piisk
margiita
Annyliis
anxy
tarakan
r66muz
pisiingel
kair
Bananasilk
Anneliis
Ketuemme
Katriina
katriina7
Angela
tegelinski
kaltsunukk
Emmaliine
maris
leonoora
Pisi-Pisi
Miuks
Helikene
anniqa
pirre46
Berta
annero
aet10a
Mumm
tiina
maasikmari
härm
rion
anka
anca17
Marchia
Tirtsukas
peri
Nuksu
kammeljas
trinsu
helu
pisipahalane
mapikas
Kata
Kaisukas
Krentu
Retsete
siil
Drex
anjusa
kiisumari
LillyS
77 posters

Lehekülg 31, lehekülgi kokku 40 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next

Go down

Mitu kilo lõnga sul on?

kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 Vote_lcap7%kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 Vote_rcap 7% 
[ 9 ]
kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 Vote_lcap27%kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 Vote_rcap 27% 
[ 34 ]
kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 Vote_lcap31%kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 Vote_rcap 31% 
[ 38 ]
kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 Vote_lcap14%kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 Vote_rcap 14% 
[ 17 ]
kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 Vote_lcap21%kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 Vote_rcap 21% 
[ 26 ]
 
Kokku Hääli : 124
 
 
Poll closed

kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  anka Püh 19 Juun 2011, 21:21

Mina pean pihile tulema kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 341589
Alles eile tõstsin enda autosse suure hunniku lõnga ja kui täna tuttavale nööpe tellisin, tundus nööbi arve nii narr, et tellisin endale veelühe kleidi jaoks natuke puuvillast ka kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 435620 Nii nõrga iseloomuga olen kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 643795

_________________
Oma järge ootavat lõnga ei ole kunagi liiga palju:)
anka
anka
Abiline
Abiline

Heegeldusoskus : täitsa olemas
Kudumisoskus : nõuab arendamist
Postituste arv : 18309

http://ankatilke.blogspot.com/ http://www.ravelry.com/people/ankatilke

Tagasi üles Go down

kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  Mumm Püh 19 Juun 2011, 21:29

Anka, mul tuleb sinuga ühineda vist... Meenub, et käisin nädal tagasi Raasikul. kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 483716
Mitte niisama muidugi.
Mumm
Mumm
Turbovarraste omanik

kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 Vip_to10
Heegeldusoskus : arenen
Kudumisoskus : koon rohkem kui harutan
Postituste arv : 4199

https://www.mustrimaailm.net/t1426-mumm-teeb http://www.ravelry.com/people/RikkaH

Tagasi üles Go down

kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  Kaisukas Püh 19 Juun 2011, 21:31

ma tundsin ennast kohe palju paremini pärast anka hunnikute nägemist :irv: ei heidutanud isegi õigustus, et kõik pole talle endale kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 665410

_________________

Koon, tõlgin ja kirjutan
Ma pole kunagi väitnud, et ma päris normaalne olen kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 553164
Kaisukas
Kaisukas
Nõuandja

Heegeldusoskus : statsionaarne soolikaummistus
Kudumisoskus : vohab ohjeldamatult
Postituste arv : 9710

http://www.kaisukas.net http://www.ravelry.com/projects/Kaisukas

Tagasi üles Go down

kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  Retsete Esm 20 Juun 2011, 15:57

Mumm kirjutas:Anka, mul tuleb sinuga ühineda vist... Meenub, et käisin nädal tagasi Raasikul. kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 483716
Mitte niisama muidugi.

Oih - tuleb meelde, et minagi pole veel pihtinud kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 341589
Et siis Raasikult tulin kiloga tulema (ja läksin muide 200g järele). Ja pärast seda veel Karnaluksi - kust lahkusin 20 toki puuvillasega. Sellest viimasest alustasin juba ka Ashley seeliku tegemist - mmmmm - nii mõnus ja siidine lõng kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 115159

_________________
Kooks ja kokkaks : oh! oleks ma ämblik!
Retsete
Retsete
Teeneline

kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 Toetaj11
Heegeldusoskus : hobiheegeldaja
Kudumisoskus : kuduhull
Postituste arv : 6982

https://www.mustrimaailm.net/t350-retsete-longajooksud

Tagasi üles Go down

kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  härm Esm 20 Juun 2011, 22:26

mina tahan aga teistpidi pihtida. ladusin lõngamaania lehel tühjendusmüügi ajal hunniku lõngasid ostukorvi, siis piiksatas terve mõistus, et tegelikult ei ole mul neid lõngu ju vaja, et mul kapp lõnga täis ja et kolm kilo mind veel postkontoris ootamas. panin siis ruttu lõngamaania lehe kinni. ja oi, kus siis hakkas süda valutama, et sooduka ajal lõng ostmata jäi, nii et mõne aja pärast olin lõngamaania lehel tagasi. asi lõppes nagu eelminegi kord - leht enne viimast vajutust kinni ja ise arvuti juurest minema. igatahes olen seda protseduuri juba õige mitu korda korranud ning siiani on terve mõistus peale jäänud. veel.

_________________
Härmävõrgoq
avatar
härm
Teeneline

Heegeldusoskus : saan hakkama
Kudumisoskus : saan paremini hakkama
Postituste arv : 5577

http://harmavorguq.blogspot.com/

Tagasi üles Go down

kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  kiisumari Esm 20 Juun 2011, 23:10

sai viimased konkekaardid ära kulutatud Liannis, seda ju lausa pidi tegema, sest neil hea ale ka. 5tokki valget mohääri-siidi lõnga segu on nüüd kodus . kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 509582

_________________
maris teeb
kiisumari
kiisumari
Abiline
Abiline

Heegeldusoskus : areng on olnud
Kudumisoskus : hakkab miskit tulema
Postituste arv : 8358

http://maristeeb.blogspot.com/

Tagasi üles Go down

kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  Bellemoore Teis 21 Juun 2011, 00:19

Kui ma eile ütlesin pojale, et homme (st täna) lähme Veronika juurde lõngale järgi siis poiss ütles mulle jälle, mis sa teed nii palju lõngaga? Mina nt ei saa soodukatest eemale kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 341589 kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 665410 Ükskord löön ikka vardad sisse, kasvõi kogun pensioniks lõnga kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 879931 kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 417780

_________________
Loba elust ja käsitööst
Bellemoore
Bellemoore
Mustrimaailma
põliselanik

Heegeldusoskus : Olemas
Kudumisoskus : Olemas
Postituste arv : 1442

Tagasi üles Go down

kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  laanelill Teis 21 Juun 2011, 00:59

härm kirjutas:mina tahan aga teistpidi pihtida. ladusin lõngamaania lehel tühjendusmüügi ajal hunniku lõngasid ostukorvi, siis piiksatas terve mõistus, et tegelikult ei ole mul neid lõngu ju vaja, et mul kapp lõnga täis ja et kolm kilo mind veel postkontoris ootamas. panin siis ruttu lõngamaania lehe kinni. ja oi, kus siis hakkas süda valutama, et sooduka ajal lõng ostmata jäi, nii et mõne aja pärast olin lõngamaania lehel tagasi. asi lõppes nagu eelminegi kord - leht enne viimast vajutust kinni ja ise arvuti juurest minema. igatahes olen seda protseduuri juba õige mitu korda korranud ning siiani on terve mõistus peale jäänud. veel.
kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 80265 kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 288691 kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 117797
Ma olen ka sama protseduuri kordamas. Mõnikord läheb soovitud lõng seejärel ära ja teate, sellest polegi midagi, sest tegelikult EI OLNUD mul seda ju väga vaja. Hullem on, kui ahvatlus tükiks ajaks alles jääb. Siis võib lõpuks ikka libastuda. Mida on kah korduvalt juhtunud. kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 341589
laanelill
laanelill
Usin lobiseja

Heegeldusoskus : natuke ikka
Kudumisoskus : Loominguline ja arenev. Enam ei söanda ühegi kuduprojekti kohta öelda, et seda ma küll kunagi tegema ei hakka. ;)
Postituste arv : 564

Tagasi üles Go down

kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  LillyS Teis 21 Juun 2011, 01:05

Lõngamaania nimi on siis ysna tabav. Korra proovid, enam ei vabane. kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 12051

_________________
Kus viga näed laita, seal tule ja aita!
Garnstudio DROPS Design - üle 7000 tasuta eestikeelse mustri!
LillyS
LillyS
Foorumi looja
ja DROPSi tõlkija
Foorumi looja ja DROPSi tõlkija

Heegeldusoskus : pühapäevaheegeldaja
Kudumisoskus : hobikuduhoolik
Postituste arv : 23217

http://lillysmuul.blogspot.com/ http://www.ravelry.com/projects/LillySmuul

Tagasi üles Go down

kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  laanelill Teis 21 Juun 2011, 01:13

LilySmuul kirjutas:Lõngamaania nimi on siis ysna tabav. Korra proovid, enam ei vabane. kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 12051


Jajah. Eks Veronika vist teab omast käest. kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 718874
laanelill
laanelill
Usin lobiseja

Heegeldusoskus : natuke ikka
Kudumisoskus : Loominguline ja arenev. Enam ei söanda ühegi kuduprojekti kohta öelda, et seda ma küll kunagi tegema ei hakka. ;)
Postituste arv : 564

Tagasi üles Go down

kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  siil Teis 21 Juun 2011, 05:16

härm kirjutas:mina tahan aga teistpidi pihtida. ladusin lõngamaania lehel tühjendusmüügi ajal hunniku lõngasid ostukorvi, siis piiksatas terve mõistus, et tegelikult ei ole mul neid lõngu ju vaja, et mul kapp lõnga täis ja et kolm kilo mind veel postkontoris ootamas. panin siis ruttu lõngamaania lehe kinni. ja oi, kus siis hakkas süda valutama, et sooduka ajal lõng ostmata jäi, nii et mõne aja pärast olin lõngamaania lehel tagasi. asi lõppes nagu eelminegi kord - leht enne viimast vajutust kinni ja ise arvuti juurest minema. igatahes olen seda protseduuri juba õige mitu korda korranud ning siiani on terve mõistus peale jäänud. veel.
See on tõeline kangelastegu!

Mina kogun raha, et oma soovitud lõngahunnik välja osta, istub Websi lehe soovinimekirjas juba mitu kuud, vahepeal käin virtuaalselt silitamas ja imetlemas. kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 509582

_________________
http://siilistecrafts.blogspot.com/
siil
siil
Sissekirjutusega

Heegeldusoskus : hobiheegeldaja
Kudumisoskus : hooajaline kuduhoolik
Postituste arv : 4430

http://siilistecrafts.blogspot.com/ http://www.ravelry.com/projects/siiliste

Tagasi üles Go down

kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  aet10a Teis 21 Juun 2011, 10:46

härm kirjutas:mina tahan aga teistpidi pihtida. ladusin lõngamaania lehel tühjendusmüügi ajal hunniku lõngasid ostukorvi, siis piiksatas terve mõistus, et tegelikult ei ole mul neid lõngu ju vaja, et mul kapp lõnga täis ja et kolm kilo mind veel postkontoris ootamas. panin siis ruttu lõngamaania lehe kinni. ja oi, kus siis hakkas süda valutama, et sooduka ajal lõng ostmata jäi, nii et mõne aja pärast olin lõngamaania lehel tagasi. asi lõppes nagu eelminegi kord - leht enne viimast vajutust kinni ja ise arvuti juurest minema. igatahes olen seda protseduuri juba õige mitu korda korranud ning siiani on terve mõistus peale jäänud. veel.

Minau selge mõistus oli kodust ära(kui teda üldse kodus ongi kunagi olnud) ja sai ka tühjendusmüügist üks suts tellitud. Suure sooduka saadetis alles tulemata, eks siis korraga saan. Loodan, et SmartPostil ikka on nii suurt kappi kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 65717 .

_________________
Minu maailm
aet10a
aet10a
Sissekirjutusega

kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 Toetaj11
Heegeldusoskus : on olemas, aga tahtmist ei ole
Kudumisoskus : arvasin, et väga hea, aga tegelikult täieneb iga päev
Postituste arv : 3470

http://aet10a.WordPress.com

Tagasi üles Go down

kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  piisk Teis 21 Juun 2011, 15:39

Mina olen ka täiesti ära pööranud. Mitu aastat ei teinud vahepeal üldse käsitööd, aga nüüd, kui Dropsi ja Lõngamaania avastasin, ei saa pidama.Tundub, justkui oleks lõngadega vaja kõik see vahepealne aeg tasa teha. Just need sooduspakkumised ajavad hulluks. Mul pole ka veel see mitmekilone kogus kohale jõudnud ja kodus ootab mitu kastitäit, aga tundud, et peab ka veel "viimast võtma". Oleks siis mõni rahapuugi kuskil läheduses kasvamas...
piisk
piisk
Usin lobiseja

kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 Ralliv10
Heegeldusoskus : hea
Kudumisoskus : hea
Postituste arv : 651

Tagasi üles Go down

kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  maasikmari Teis 21 Juun 2011, 21:51

Ega keegi hiljuti karnaluksis käijatest ei pannud tähele, kas homse pühadeeelse päeva kohta oli mõni lahtiolekuaegade sildike uksel rippumas. kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 9608 Targem vist igaks petteks ikka hommikupoolikul ära käia, et vältida ukse taha jäämist...

_________________
-koon ja heegeldan-
maasikmari
maasikmari
Mustrite koguja

Heegeldusoskus : ok
Kudumisoskus : ok
Postituste arv : 92

http://koonjaheegeldan.blogspot.com

Tagasi üles Go down

kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  maasikmari Kolm 22 Juun 2011, 14:04

ise küsin ise vastan kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 509582 käisin ära aga ühtki pühadeeelset lahtiolekuaegade muutust uksesildil silma ei hakanud

_________________
-koon ja heegeldan-
maasikmari
maasikmari
Mustrite koguja

Heegeldusoskus : ok
Kudumisoskus : ok
Postituste arv : 92

http://koonjaheegeldan.blogspot.com

Tagasi üles Go down

kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  Hilde Laup 25 Juun 2011, 17:16

Mina pean ka pihtima, ei suutnud vastu panna ja ostsin täna KL lõnga.
Tegelikult läksin nööpe ostma ja ei suutnud ahvatlusele vastu, ostsin 10 tokki
Madame Tricote 100% puuvillast lõnga (naturaalne) ja korvi poetasin ka uued silmuste märgistusaasad.
Eile ostsin Lian Lõngadest 4 tokki Baby Titan Wool musta lõnga.

Puhkusel ma vast muud ei tee, kui kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 879931 ja kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 879931 ja muidugi ka kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 903662
Hilde
Hilde
Innustaja

kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 Toetaj11
Heegeldusoskus : jah
Kudumisoskus : jah
Postituste arv : 2083

Tagasi üles Go down

kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  Kalamoor Püh 26 Juun 2011, 00:32

kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 341589 Kui ikka väga soodne soodukas on, siis ostan .... Talvel ostsin 10 tokki kirjut lõnga... mis ma sellest täpselt teen, ei tea veel... Ja lõngamaaniast ka tellisin just viimase suure soodukaga kilo safranit. Esialgu pidi sellest saama pere pisem omale üht koma teist...aga siis tekkis parem idee- ilus suvine kleidike ise-endale kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 115159
Kalamoor
Kalamoor
Mustrite koguja

Heegeldusoskus : saan hakkma
Kudumisoskus : Natuke parem kui heegeldamine :D
Postituste arv : 64

http://kalakuur.blogspot.com/

Tagasi üles Go down

kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  tsunaami Püh 03 Juul 2011, 23:07

Ma pean alustame sellest, et pole juba kolm kuud lõnga ostnud kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 65717 vaid olen ainult oma lõnga varusid hävitanud.
Karnaluksis käin vaid nööpe ostmas. Hävitamist ootab 10x150g puuvillase ja villase segu - tuleb vist kampsun. 10 tokki rohelist puuvillase/viskoosi ja siidi segu ... no ja veel nipet näpet kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 9608
Oih kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 341589 märkimata jäi veel kollasekirju ja sinise-pruunikirju puuvillane lõng, kumbagi 10 tokki ...

_________________
tsunaami hobilaegas
tsunaami
tsunaami
Ütleb sõna sekka

kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 Vip_to10
Heegeldusoskus : synnistsaati
Kudumisoskus : synnistsaati
Postituste arv : 327

https://www.mustrimaailm.net/t689-tsunaami-longaga-tegemised

Tagasi üles Go down

kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  pirre46 Kolm 13 Juul 2011, 23:02

Käisin täna Liannis kindlat kahte lõnga juurde ostmas , sest tööd poolikud - üks sobis hästi kuigi partii oli juba teine aga teisel on toonivahe kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 389544 Ja siis , ilma , et ma teaksin mida sellest lõngast teen , ostsin roosa-rohelise-lillakirjut Mohair Goldi 1 toki . No kohe kutsus ostma , nii kena kirju lõng . Aga nüüd mõtlen , et mida teha ja kas ikka ühest tokist saab kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 115159 kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 115159
Ja siis käisin KL -is ka kindlat lõnga ostmas ja ikka sattus korvi ka muud lõnga . Ja siis kuulsin , et kui kedagi huvitab , siis see Montecarlo lõng on tootmisest maha võetud ja mis veel on , see on . Mulle see lõng meeldib pitssallideks . Nüüd kahetsen , et oleks võinud ju rohkem kui 4 helesinist tokki võtta . Pärast jälle puudu ja võta kust tahad kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 435620 Aga reedel jälle linnas ehk astun läbi , sest selles uues Tartu mnt lõngapoes jäi ikkagi käimata . No , ei olnud enam aega ja asukoht ka veidi kehva koha peal kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 718874 Karnaluksist tulles ei saa ju kohe üle tee ja mul polnud enam aega jalutada ja vaadata kust üle tee saab kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 102595

_________________
Pirre pusimised
pirre46
pirre46
Sissekirjutusega

kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 Vip_to10
Heegeldusoskus : oskan aga õpiks juurde
Kudumisoskus : oskan aga kõik uued nipid on teretulnud
Postituste arv : 4399

http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&idu= http://www.ravelry.com/projects/pirre64

Tagasi üles Go down

kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  Lola69 Nelj 14 Juul 2011, 09:57

Korraga koormatäit polegi ammu koju lohistanud, ent senised varud on ka ikka kõvasti üle normaalse inimese mõistuse. Aga noh, ega ma pole ka normaalne inimene kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 483716 Enne kui mu arvuti mulle käki keeras tehtud inventuuri järgi oli kottu ca 70 kilo igatsugu masti lõnga. Uus inventuur ei ole veel lõppenud, aga arvata on, et numbrid on vähemalt ca 10 kg võrra suuremad. Kuigi jah, ma olen oma mõningate tagasihoidlike ostude kõrvalt hakanud varusid vähendama. Ja ikkagi tuleb tõdeda, et kui mingi kindla asja tegemiseks välja valid, siis täpselt seda lõnga, mida vaja, kodus ikka ei ole või siis on, aga liiga vähe. Kuigi mu abikassa seda juttu mitte ei usu. Polevat lihtsalt võimalik, kui kodus vaatab sulle igast nurgast kotitäis lõngu vastu kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 718874
Lola69
Lola69
Ütleb sõna sekka

Heegeldusoskus : teoreetiline
Kudumisoskus : praktiline, hea
Postituste arv : 162

http://segasummasuvila.wordpress.com/

Tagasi üles Go down

kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  Kata Nelj 14 Juul 2011, 10:10

70 + kilo lõnga Shocked kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 434435 kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 602675 kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 602675 kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 602675
Kata
Kata
Sissekirjutusega

Heegeldusoskus : olemas
Kudumisoskus : olemas
Postituste arv : 2042

http://talupiiga.blogspot.com http://www.ravelry.com/projects/katagri

Tagasi üles Go down

kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  anca17 Nelj 14 Juul 2011, 10:15

Lola69, kui suur su kodu on? :irv: Kuhu see kõik mahub? kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 57525
anca17
anca17
Mustrimaailma
põliselanik

kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 Toetaj11
Heegeldusoskus : hobiheegeldaja
Kudumisoskus : pühapäevakuduja
Postituste arv : 1789

Tagasi üles Go down

kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  rion Nelj 14 Juul 2011, 10:31

Lola69 - sul varudes pildid ka on?
Pool võid vabalt mulle annetada kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 313185

_________________
Minu käsitöönurgake IT-s ja Blogspotis
rion
rion
Sissekirjutusega

Heegeldusoskus : heegelnõelast sõltuvuses
Kudumisoskus : hobikuduhoolik
Postituste arv : 4053

http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&idu=

Tagasi üles Go down

kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  Lola69 Nelj 14 Juul 2011, 11:15

Minu kodu on kaks tuba, millesse mahuvad lisaks 70 kilole lõngale ka 3 poissi, pisike piiga ja mu abi"kassa" :D. Varudest mul uusi pilte ei ole, blogis on vanade inventuuride omi. Jah, nood võivad olla mõne aasta tagused, ent aeg on näidanud, et aastaga jõuab lisanduda ikka üsna mitu kilo lõnga, ka kui pisiasju kogu aeg kodustest varudest kududa.
Aga ma pean tunnistama, et mul tekkis nüüd ja kohe kihk taas varud läbi kaevata ja inventuur lõpule viia. Eks siis ole näha.

Aga jah, neil varudel on üks väga hea omadus - need ei sisalda pea üldse sünteetikat, va mõni huvitav efektlõng. Enamuses on ikka väga head ja huvitavat kraami.
Ma asun nüüd siis jällegi inventuuri kallale. Eks siis ole pärast näha, et mida ja kuipalju blogisse ülesse saab pandud.
Lola69
Lola69
Ütleb sõna sekka

Heegeldusoskus : teoreetiline
Kudumisoskus : praktiline, hea
Postituste arv : 162

http://segasummasuvila.wordpress.com/

Tagasi üles Go down

kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  Emmaliine Nelj 14 Juul 2011, 12:48

70 kilo kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 602675 kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 602675 . ma nüüd kohe huviga jään inventuuri lõppu ootama kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 122879 :irv: .

_________________
Käsitöö on mu teine nimi juba aastaid. Eriline kirg, õigemini maniakaalsus on mul kootud mütside suhtes:)
Emmaliine
Emmaliine
Sissekirjutusega

kuidas - Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 31 Vip_to10
Heegeldusoskus : alati võiks parem olla
Kudumisoskus : hindan täitsa heaks, aga arenemisruumi on veel küllaga
Postituste arv : 2908

http://mytsiwabrik.blogspot.com/

Tagasi üles Go down

Lehekülg 31, lehekülgi kokku 40 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele