www.mustrimaailm.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks?

+55
Marchia
triin112
Retsete
LillyS
kammeljas
Tano
Arachne982
p2ike26
pisisuslik
Kiibuke
lepaleen
tiina
helu
meeli7
Kadrii
MarianneLisette
millikas
härm
Bananasilk
Kata
lõngahoolik
Calendula
ageta
pirre46
sirliiz
kair
maiplix
kaiekk
pisipahalane
carissime
Miuks
Helikene
maris
Drex
kayl
triibik
anka
Krentu
jutapille
anxy
Terta
provvaD
Mammutis
katriina7
buldog
maasikmari
meka
kutsabeebi
maapiiga7
siil
piisk
Cleelu
krissu787
helin12
Katriina
59 posters

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Millist DROPSi lõnga ostaksid kindlasti? (Saab valida mitu)

DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Vote_lcap14%DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Vote_rcap 14% 
[ 83 ]
DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Vote_lcap2%DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Vote_rcap 2% 
[ 13 ]
DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Vote_lcap1%DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Vote_rcap 1% 
[ 8 ]
DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Vote_lcap1%DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Vote_rcap 1% 
[ 7 ]
DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Vote_lcap5%DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Vote_rcap 5% 
[ 29 ]
DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Vote_lcap12%DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Vote_rcap 12% 
[ 70 ]
DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Vote_lcap3%DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Vote_rcap 3% 
[ 17 ]
DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Vote_lcap2%DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Vote_rcap 2% 
[ 15 ]
DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Vote_lcap1%DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Vote_rcap 1% 
[ 6 ]
DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Vote_lcap1%DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Vote_rcap 1% 
[ 4 ]
DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Vote_lcap2%DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Vote_rcap 2% 
[ 10 ]
DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Vote_lcap1%DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Vote_rcap 1% 
[ 7 ]
DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Vote_lcap4%DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Vote_rcap 4% 
[ 26 ]
DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Vote_lcap2%DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Vote_rcap 2% 
[ 10 ]
DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Vote_lcap9%DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Vote_rcap 9% 
[ 52 ]
DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Vote_lcap0%DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Vote_lcap0%DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 2 ]
DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Vote_lcap2%DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Vote_rcap 2% 
[ 15 ]
DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Vote_lcap3%DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Vote_rcap 3% 
[ 21 ]
DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Vote_lcap3%DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Vote_rcap 3% 
[ 21 ]
DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Vote_lcap5%DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Vote_rcap 5% 
[ 31 ]
DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Vote_lcap1%DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Vote_rcap 1% 
[ 9 ]
DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Vote_lcap4%DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Vote_rcap 4% 
[ 24 ]
DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Vote_lcap6%DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Vote_rcap 6% 
[ 35 ]
DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Vote_lcap0%DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 3 ]
DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Vote_lcap6%DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Vote_rcap 6% 
[ 36 ]
DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Vote_lcap1%DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Vote_rcap 1% 
[ 8 ]
DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Vote_lcap0%DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 2 ]
DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Vote_lcap0%DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 3 ]
DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Vote_lcap4%DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Vote_rcap 4% 
[ 22 ]
DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Vote_lcap0%DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 2 ]
DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Vote_lcap0%DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 3 ]
DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Vote_lcap0%DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 3 ]
DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Vote_lcap1%DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Vote_rcap 1% 
[ 6 ]
 
Kokku Hääli : 604
 
 

DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Empty Re: Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks?

Postitamine  Helikene Laup 27 Okt 2012, 21:39

Alpaca, Alpaca ja veelkord Alpaca. Ilmselt seetõttu, et talv on juba siia jõudnud ja Alpaca on talvelõng. Pehme ja soe. Ja siis veel Big Fabel, sest sokke on ka vaja DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 483716

_________________
HeliTegi
Helikene
Helikene
Innustaja

DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Toetaj11
Heegeldusoskus : olemas
Kudumisoskus : pidevalt paraneb
Postituste arv : 5845

http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&idu=

Tagasi üles Go down

DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Empty Re: Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks?

Postitamine  Miuks Püh 28 Okt 2012, 11:21

Eelmistes postitustes on juba kõik kiidusõnad ära öeldud DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 65717 . Minu jätkuvateks lemmikuteks on BabyAlpacaSilk, Alpaca, Lima, Nepal ja Fabel. Seda rida võiks jätkata tegelikult veelgi. Drops lihtsalt rokib täiega!

_________________
Loob ja koob
Miuks
Miuks
Lõngapoodnik

DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Toetaj11
Heegeldusoskus : olen proovinud
Kudumisoskus : sõltlane
Postituste arv : 3008

http://marikaluks.blogspot.com/ http://www.ravelry.com/projects/Miuks

Tagasi üles Go down

DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Empty Re: Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks?

Postitamine  carissime Püh 28 Okt 2012, 13:15

Ma pole just suur dropsi lõngade fänn aga minu sõelale on jäänud kõigist nimekirjas olevatest ainult Safran just oma konkreetse keeru ja vastupidavusega. Lisaks on mõnus kududa ning heegeldada.Koe-,heegelpind on ilus, ühtlane. Seda ostaks veel teinegi kord.
carissime
carissime
Mustrimaailma
põliselanik

Heegeldusoskus : Saab hakkama
Kudumisoskus : Saab hakkama
Postituste arv : 1031

https://loowland.ee

Tagasi üles Go down

DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Empty Re: Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks?

Postitamine  pisipahalane Püh 28 Okt 2012, 14:24

Küsitlusele vastasin mõned päevad tagasi. Nüüd enam ei mäleta, mis märgitud said, aga tean et vähemalt 2 väga head lõnga jäi märkimada. Baby merino ja Baby alpaca silk. Mõlemad on ülipehmed ja mõnusad lõngad. Baby merinol on hästi säravad ja puhtad värvid.
Kindlasti märkisin Karisma. See on mõnus raske lõng, et kui asi valmis, siis kohe tunned, et midagi on seljas. Safrani märkisin ka, sest seda on lihtsalt niiiiiiii mõnus kududa. Midagi oli vist veel, aga ei tule meelde.
Fabelit ei märkinud, aga sellest kootud kampsun on senini mu lemmik ja uue tarvis on suurem kogus fabelit ka kodus ootel.
pisipahalane
pisipahalane
Sissekirjutusega

DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Toetaj11
Heegeldusoskus : olemas
Kudumisoskus : olemas
Postituste arv : 2177

https://www.mustrimaailm.net/t150-pisipahalane-kudub-ka

Tagasi üles Go down

DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Empty Re: Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks?

Postitamine  kaiekk Püh 28 Okt 2012, 15:02

Alpaca ja BabyAlpaca Silk - väga suur värvivalik (eriti Alpacal), hea jämedus - saab kududa nii ühekordsena õhukesi aga sooje asju, kui ka vajadusel kahekordsena. Hästi mõnusad lõngad mõlemad!

Safran on minu suur lemmik puuvillaste lõngade seas üleüldse, mitte ainult Dropsi lõngadest.

Delight, sest see on lihtsalt nii ilus DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 509582
kaiekk
kaiekk
Ütleb sõna sekka

DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Toetaj11
Heegeldusoskus : oskan, aga ei kasuta
Kudumisoskus : mida rohkem koon, seda vähem oskan
Postituste arv : 358

Tagasi üles Go down

DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Empty Re: Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks?

Postitamine  maiplix Püh 28 Okt 2012, 21:47

Minu lemmikuks on Baby Merino, nii mõnus ja pehme, ei torgi üldse DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 509582. Samuti meeldib Muskat, ilus läige, võrratu värvidevalik ja pole liiga peenike ka.
maiplix
maiplix
Uue mustri otsingul

Heegeldusoskus : mõningane
Kudumisoskus : mõningane
Postituste arv : 48

Tagasi üles Go down

DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Empty Re: Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks?

Postitamine  kair Esm 29 Okt 2012, 13:51

Minu kui külmavarese esimene suur lemmik on Andes/Nepal/Lima perekond - pärast Andese "avastamist" olen nad kõik ära proovinud - imeliselt pehmed ja soojad lõngad - sama koostisega, kuigi erineva jämedusega - andes võimalust kasutada sama tüüpi lõnga erinevasse lõngagruppi kuuluvate kudumite tarbeks. Naha vastus mõnus, piisavalt lauge keeru ning kohevusega - samas tõeliselt villased. Kudumid hoiavad ilusti vormi ja tõsist vatti saavates kohtades tekkivad topid on kergelt eemaldatavad.

Teine lemmik on kooslus Alpaca ja Baby Alpaca Silk - seda just peenemat sorti lõngade hulgas. Ideaalsed mütside-sallide jaoks ja ka palja naha vastas - kannavad välja ka suurema kudumi. Mõlemad lõngad langevad ilusti. Alpaca karvasem - BabyAlpaca Silk siidisem (minu meelest tundub ideaalne peenemast lõngast beebikudumiteks). Väga hea tulemus nii ühe- kui ka kahekordselt kududes.

Kolmandana ei saa jätta märkimata pitsilõnga Lace - olen teinud sellest paar boolerot - ja see on tõeliselt graatsiline lõng. Siidine - aga samas ka isegi kõige pitsilisemas kudumis üllatavalt soe - hea langevus ja vormi hoidvus.

Ja muidugi ei saa ma siinkohal mainimata jätta, et lõngakorvis on enda alla võtnud kõige suurema mahu Drops'i lõngad. Päris mitmed neist on veel küll proovimata - aga loodan jõudumööda tulevikus seda viga parandada.
kair
kair
Usin lobiseja

Heegeldusoskus : olemas
Kudumisoskus : olemas
Postituste arv : 535

http://www.kuduruum.blogspot.com

Tagasi üles Go down

DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Empty Re: Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks?

Postitamine  sirliiz Esm 29 Okt 2012, 17:57

Minu lemmikuks on toekamate kudumite tarbeks Nepal. Suurepärane lõng, mis hoiab vormi, ei lähe kiiresti topiliseks, on naha vastu pehme, natuke isegi siidine ning soe. Mu esimesele Nepalist kootud esemeli lisandusid kiiresti teine ja kolmaski. Ka Lima ootab oma järge mul lõngakastis, tundub samuti suurepärane lõng olevat. Värvivaliku osas võiks ainult pisut enam pooltoone leiduda.

Alpaca ja Baby Alpaca Silk on imeilusates toonides lõngad. Esimesest kootud õlasall sai kerge, õhuline, samas pehme ning soe. Baby Alpaca Silk on siini veel kudumiks saamata, kuigi ideid on arvukalt. Siidiselt pehme lõng, mis lihtsalt kutsub silitama.

Puuvillastest on lemmikud Muskat ning Cotton Viscose. Mulle nende läige meeldib, Viscose puhul on see intensiivsem. Muskatist kootud kleit hoiab suurepäraselt vormi ning ka peale korduvat kandmist ja pesu näeb see välja nagu uus.

_________________
Unistab ja vahel tegutseb
sirliiz
sirliiz
Uue mustri otsingul

Heegeldusoskus : olemas
Kudumisoskus : täitsa hea
Postituste arv : 33

http://sirliiz.blogspot.com

Tagasi üles Go down

DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Empty Re: Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks?

Postitamine  pirre46 Esm 29 Okt 2012, 19:41

Pean häbiga DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 341589 DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 341589 tunnistama , et mul ei ole kodus ühtkit tokki Dropsi lõnga DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 115159 DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 115159 DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 435620 DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 435620

_________________
Pirre pusimised
pirre46
pirre46
Sissekirjutusega

DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Vip_to10
Heegeldusoskus : oskan aga õpiks juurde
Kudumisoskus : oskan aga kõik uued nipid on teretulnud
Postituste arv : 4399

http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&idu= http://www.ravelry.com/projects/pirre64

Tagasi üles Go down

DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Empty Re: Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks?

Postitamine  ageta Esm 29 Okt 2012, 20:02

Kudunud ei ole ma ühestki Dropsi lõngast, kuid mulle on kootud Puddel'ist müts. Super müts oli. Näppude vahel nii pehme ja üldse soe. Pildi pealt tundub lemmikuna veel Muskat. Plaanis sellest seelik kududa ja ootan kuni poodi saan, et reaalselt seda näppida DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 65717

_________________
http://ragazzaisetegemine.wordpress.com/
ageta
ageta
Usin lobiseja

Heegeldusoskus : Potentsiaali on
Kudumisoskus : Vajab kõvasti arengut :)
Postituste arv : 563

http://ragazzaisetegemine.wordpress.com/ http://www.ravelry.com/people/ageta

Tagasi üles Go down

DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Empty Re: Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks?

Postitamine  Calendula Kolm 31 Okt 2012, 20:38

Minu lemmiks on BabyAlpaca Silk. Pehme, soe ja siidine. Väga mõnus kududa.
Samuti on mul soojad tunded Alpaca ja Lima vastu.
Fabeli isemoodustuvad mustrid on väga omal kohal.
Järjekorras on Andes olen põnevil DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 509582
Drops on üks mu suuri lemmikuid, ma siiani pole üheski sordis pettunud olnud. Lõng on kvaliteetne, ühtlane ja hea hinnaga.
Calendula
Calendula
Mustrite koguja

Heegeldusoskus : vähene
Kudumisoskus : arenemas
Postituste arv : 62

Tagasi üles Go down

DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Empty Re: Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks?

Postitamine  lõngahoolik Laup 03 Nov 2012, 11:57

Mina tutvusin Dropsi lõngadega läbi MM foorumi ja sain aru, et pean neid ka ise proovima. Hetkel ongi mul varrastel Alpaka ning Lace. Kududa mõnus DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 879931 Kui valmis saan, siis oskan hoopis kõvemini kiita.
Tänu Rohelisele Vihmavarjule on lõngakorvis ootel Lima. Sellest proovilappi tehes sattusin lõngast kohe vaimustusse DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 81493
lõngahoolik
lõngahoolik
Stardib

DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Toetaj11
Heegeldusoskus : oskan
Kudumisoskus : oskan
Postituste arv : 14

Tagasi üles Go down

DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Empty Re: Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks?

Postitamine  Kata Laup 03 Nov 2012, 14:45

Minu üks lemmik on Alpaca - mõnusalt pehme ja soe. Hea lõng pärlitega kokku kududa. Ja muidugi Alpaca toonide valik on lai.
Siis meeldib veel Muskat. Pitsilõngana on Lace mõnusalt siidine ja soe.
Ära katsetada tahaks veel kindlasti Limat ning Safranit
Kata
Kata
Sissekirjutusega

Heegeldusoskus : olemas
Kudumisoskus : olemas
Postituste arv : 2042

http://talupiiga.blogspot.com http://www.ravelry.com/projects/katagri

Tagasi üles Go down

DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Empty Re: Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks?

Postitamine  Bananasilk Kolm 07 Nov 2012, 14:27

Mulle meeldib hoopis Karisma - pehme ja soe ja puhas vill just parajas jämeduses.

Veel on mu täelik lemmik Merino Extra Fine -lapsele sobib see eriti hästi - jälle just õige jämedus, väga pehme ja hoiab ülihästi vormi. Topid? Mis need on? DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 483716
Bananasilk
Bananasilk
Mustrimaailma
põliselanik

Heegeldusoskus : Minimaalne
Kudumisoskus : Olemas
Postituste arv : 1366

http://elukuiseiklus.ee

Tagasi üles Go down

DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Empty Re: Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks?

Postitamine  härm Kolm 07 Nov 2012, 16:42

Küsitlusele küll vastasin, aga kirjutan ikka siia ka.
Eriti meeldib Nepal, sest see on nii erakordselt soe ja vastu ihu minu jaoks mõnus. Lisaks sellele on seda mõnus kududa; kudumid tulevad mõnusad kudumid, palmikud jäävad suurepärased. Parim hilissügisene ja talvine lõng!
Alpaca meeldib muidugi ka. On pehme, vastu ihu ei kraabi, hea siidine kudumiseks. Kudumid jäävad sellest õhukese moega, nii et neid saab hõlpsasti nii nahkjaki, jope kui ka mantli all kanda. Samas on kudum hästi soe. Nii on see minu meelest hea lõng laste kudumiteks. Lisaks muidugi suurepärane värvivalik.
Baby Alpaca Silk on lihtsalt imeline lõng. Selle kohta kehtib kõik jutt, mis Alpacagi kohta, kuid kõiki neid kiidusõnu tuleb kahega korrutada.
Merino Extra Fine meeldib mulle ka. Seda on mõnus kududa ja naha vastu on hea pehme. Koepind jääb ilus ühtlane ja palmikud igati naksid. Ainus selle lõnga puudus on, et see, nagu meriinod sageli, kipub hirmsasti venima.

_________________
Härmävõrgoq
avatar
härm
Teeneline

Heegeldusoskus : saan hakkama
Kudumisoskus : saan paremini hakkama
Postituste arv : 5577

http://harmavorguq.blogspot.com/

Tagasi üles Go down

DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Empty Re: Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks?

Postitamine  millikas Kolm 07 Nov 2012, 20:36

Minu lemmikud alpaka, delight, fabel, merino extra fine, ja kid silk. Ees ootab baby alpaka silk kudumine, tokki katsudes niiii mõnus siidine DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 115159. Puuvillastest lõngadest olen kudunud muskatit ja paris lõnga. Proovida tahaks veel limat ja lacet. Olen igati rahul dropsi lõngadega ja fännan neid täiega.
millikas
millikas
Ütleb sõna sekka

Heegeldusoskus : olemas
Kudumisoskus : olemas
Postituste arv : 288

Tagasi üles Go down

DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Empty Re: Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks?

Postitamine  MarianneLisette Laup 10 Nov 2012, 19:08

Mu vaieldamatu lemmik on Fabel!! Enamus asju sellest tehtud!
Selle lõngaga on põnev kududa! Hasartne lausa! DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 483716
Hetkel Alpacaga juba valmis tehtud beebi sokikesed ja mütsike, kampsun veel kudumisel. Sellega tegeleda on väga mõnus pehme ja siidine! Täpselt beebile sobilik lõng!!





MarianneLisette
MarianneLisette
Mustrite koguja

Heegeldusoskus : Kesine
Kudumisoskus : Arenen veel. Palmikuga saan juba hakkama! :D
Postituste arv : 52

Tagasi üles Go down

DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Empty Re: Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks?

Postitamine  Kadrii Laup 10 Nov 2012, 19:42

Olen kudunud Alpakat, Delighti, Merino Extra Fine, Limat ja need lõngad on mulle väga meeldinud. Lemmik on Lima, kudumisel on kolmas kampsun sellest lõngast ja järgmise kapsiku lõng on ka juba kodus ootel.
Merino Extra Fine on samuti väga mõnus lõng, lastele parim. Merino Extra Finel on ilusad värvid aga Lima puhul on hind meeldivam DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 509582
DROPS ♥️ You ja Alpaca Bouclé ootavad sahtlis oma järge.
Poes olen silunud Andes`t, BabyAlpaca Silk`i ja Baby Merino´t. Egas need ka soetamata ja kudumata jää.
Kadrii
Kadrii
Mustrite koguja

DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Vip_to10
Heegeldusoskus : olemas
Kudumisoskus : õppida on veel palju
Postituste arv : 87

http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&idu=

Tagasi üles Go down

DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Empty Re: Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks?

Postitamine  meeli7 Teis 13 Nov 2012, 11:41

Lemmikuteks ikka Alpaca muidugi -pehme ja mõnus ,tegin ühe kleidi BabyAlpaca Silk kahekordsest lõngast ja väga mõnus ja pehme vastu ihu ning soe ka veel ,Dropsi lace ootab kudumist pole veel aega olnud aga kardan ,et kui sellest mõne salli vaslmis saan siis enam teisi sallilõngu vist kasutada ei taha sellepärast peaks teised eest ära kuduma ..
meeli7
meeli7
Stardib

Heegeldusoskus : jah
Kudumisoskus : jah
Postituste arv : 10

Tagasi üles Go down

DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Empty Re: Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks?

Postitamine  helu Teis 13 Nov 2012, 21:47

Lemmik ikka Fabel, nii mulle kui pojale DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 509582 Kudumid püsivad kenasti vormis ja ei torgi.
Teisel kohal oma pehmuse ja soojuse poolest Alpaca. Olgigi, et ajab karva.
Kudunud olen Delighti, Merino Extre Fine, Cotton Viscose, Muskat ja Safranit.
helu
helu
Mustrimaailma
põliselanik

DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Vip_to10
Heegeldusoskus : oskan
Kudumisoskus : Kuduhoolik
Postituste arv : 1382

http://www.helutegemised.blogspot.com

Tagasi üles Go down

DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Empty Re: Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks?

Postitamine  tiina Kolm 14 Nov 2012, 10:03

Olen proovinud päris paljusid DROPSi lõngu ja ei ole siiani üheski neist pettunud.
Siin tahaksin kiita Andest. Kudum sellest lõngast saab pehme, soe ja hoiab väga hästi vormi. Toppe praktiliselt ei teki ja kui mõni tekibki, siis on väga kergesti eemaldatav. Kannatab väga hästi pesta, ei vanu ära ega lähe vildiks, olgugi et lõnga vaadates oli mul selles osas väike kartus. Kududa on mõnus, kudum edeneb väga kiiresti ja ka lihtsad koekirjad jäävad väga ilusad reljeefsed. Ja seljas on ta ütlemata soe.
Minu lemmikuks suvelõngade hulgas on Lin. See on väga eriline ja huvitav lõng. On kahju, et DROPSi lehel on teda üsna ühekülgselt tutvustatud - enamasti siledapinnaliste kudumitena mida on igav kududa. Tegelikult olen Linist kududunud väga ilusaid pitsilisi, palmikulisi ja nupulisi mustreid. Olgugi et ta on veidi ebaühtlane lõng jäävad mustrid hästi näha.
tiina
tiina
Ütleb sõna sekka

Heegeldusoskus : heegeldan
Kudumisoskus : koon
Postituste arv : 170

Tagasi üles Go down

DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Empty Re: Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks?

Postitamine  lepaleen Reede 16 Nov 2012, 08:39

Minu vaieldamatu lemmik on BabyAlpaca Silk. Kududa on lausa lust, kudumid saavad justkui ise valmis DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 509582 ja jäävad väga kaunid ja pehmed. Meeldib ka Alpaca ja eriti selle looduslähedased (eco) toonid.
lepaleen
lepaleen
Uus alles

Heegeldusoskus : 3
Kudumisoskus : 7
Postituste arv : 1

Tagasi üles Go down

DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Empty Re: Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks?

Postitamine  Kiibuke Reede 16 Nov 2012, 10:36

Minu südame on endale haaranud BabyAlpacaSilk- töö jääb nii mõnus ja lõng nagu muutuks ise kudumiks. Olen proovinud ka mõningaid teisi DROPS lõngu ja ei saa ka nende kohta mitte midagi halba öelda. Aga kuna BabyAlpacaSilk oli esimene lõng, mida sellelt tootjalt proovisin, siis ju ta ka seetõttu mu lemmikuks saanud on:D
Kiibuke
Kiibuke
Mustrimaailma
põliselanik

Heegeldusoskus : olemas
Kudumisoskus : olemas
Postituste arv : 1308

Tagasi üles Go down

DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Empty Re: Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks?

Postitamine  piisk Reede 16 Nov 2012, 10:52

Kudusin ka just praegu esimest korda BabyAlpaca Silki ning seda lõnga ostaksin ja kooksin kindlasti veel. Ei ole mina veel pehmematja siidisemat lõnga kudunud kui see. Üks kaśmiirisegune, millest kunagi tegin, oli ka katsudes imepehme, kuid kududa polnud teda pooltki nii mõnus. Nii et - puhas luksus!
piisk
piisk
Usin lobiseja

DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Ralliv10
Heegeldusoskus : hea
Kudumisoskus : hea
Postituste arv : 651

Tagasi üles Go down

DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 Empty Re: Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks?

Postitamine  pisisuslik Laup 17 Nov 2012, 21:47

Drops tuli minu ellu ca kaks aastat tagasi ja on armastus esimesest silmapilgust DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 509582 Läbi on proovitud Fabel, Nepal, Muskat, Cotton Viscose, Vienna, Alpaca, Alpaca Silk, Lace...hetkel on varrastel teine Fabelist vest tütrele (esimene jäi juba väikseks), ootel Andes (mõned mütsid), Alpaca (kampsun emale), Nepal (kampsun mehele) ja Alpaca Silk (kampsun endale DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 509582 ja tuunika tütrele). Kõik nad on olnud oodatust paremad, mõnusamad, ilusamad. Kui keegi aega hakkaks müüma, siis ma ainult koooooooks DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 509582
Kindlasti tahan ära proovida Lima, kuna Nepaliga on nii positiivne kogemus, sest isegi minusugune külmavares tunneb ennast Nepalist kamsunis inimlikult soojas ja see oli väga mõnus ja kiire kudumine, samuti DropsLoves You#2, selle tarbeks ei ole veel kindlat nägemust, aga ideid on palju DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 509582
Sõbrannad ikka külla tulles käivad lõngakorvi ka silitamas ja imetlemas, kuidas ja kust ma küll nii imelisi lõngu otsida oskan, mille peale ma saan ainult õhata: "Drops..." DROPS lõng* - Millist DROPSi lõnga ostaksid ja miks? - Page 2 509582
Minu jaoks ongi läbivateks märksõnadeks väga hea kvaliteet, väga mõnus koostis, ilusad värvid ja hind, mis pere toidukorvi auku ei näri.
pisisuslik
pisisuslik
Stardib

Heegeldusoskus : heegeldab
Kudumisoskus : olemas, peale Dropsi avastamist muudkui kooks ja kooks...
Postituste arv : 9

Tagasi üles Go down

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele