www.mustrimaailm.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tere tulemast Mustrimaailma foorumisse! (Vajalik info uutele liikmetele!)

Go down

Tere tulemast Mustrimaailma foorumisse! (Vajalik info uutele liikmetele!) Empty Tere tulemast Mustrimaailma foorumisse! (Vajalik info uutele liikmetele!)

Postitamine  LillyS Reede 22 Jan 2010, 04:01

Postitus värskendatud: jaanuar 2020

Tere tulemast Mustrimaailma foorumisse!
Mustrimaailma foorum on eelkõige DROPS Design lõngade ja mustrite fännide klubi.
Siin on koht, kus saate arutada kõiki mustreid, eriti Drops Design mustreid, küsida nõu ja ise abi anda.
*****

NB! PALJUD TEEMAD ON NÄHTAVAD AINULT SISSELOGITUNA!
Foorumisse soovitan registreeruda sama nimega nagu mujal netis kasutad, mis aga ei ole kohustuslik.
Liikmeks registreerimisel tuleb teie antud emailile kiri aktiveerimise lingiga (tavaliselt minuti jooksul).
NB! Kui kellegil on konto aktiveerimisega probleeme, kirjuta mulle, klikkides foorumi allservas lingil "Võta ühendust kasutajaga".
Tere tulemast Mustrimaailma foorumisse! (Vajalik info uutele liikmetele!) 2421865583 NB! Hilisemaks sisselogimiseks palun kasutage foorumi esilehte, mitte kirjaga tulnud aktiiveerimise linki.

Oma tehtud töid võite näidata "AINULT DROPSI MUSTRID" alafoorumis või kooskudumiste teemades (keri ka allapoole). Otsige õige alajaotus ja kui teie soovitud mustri teemat ei ole veel, siis tehke sinna uus teema.
Pealkirjaks lühidalt eseme nimetus ja mustri number.
Näiteks "Lühendatud ridadega seelik DROPS 115-41". Näide: Naiste kampsunid-jakid alafoorum.
Postitusse linkige oma pilt foorumi välisest albumist või blogist.

Kuidas pilte panna, saab lugeda "Foorumiabi" alafoorumist, teemast Kuidas lisada netialbumitest pilte.  
Olete oodatud näitama juba tehtud asju või küsima nõu plaanis oleva kohta!

Küsimused mustrite kohta saab esitada "Mustrijutud" alafoorumis, "Palun abi (kõik kudumise ja heegeldamisalased küsimused siia palun!)" teemas SIIN. Ärge tehtke uut teemat! Kuna olemasolev teema on jälgimisel, ja uus teema võib jääda märkata!

Foorumi tehnilise poolega seotud küsimused palun siia teemasse:
Küsi siin (Foorumi kohta, mitte mustrite)  

Niisama lobisema ja muiduküsimusi küsima olete oodatud "Muidujutud" teemasse SIIN.

Ära unusta osalemast foorumi koostegemistes-kudumistes SIIN (keri ka allapoole).
*****

MUSTRID leiate Drops Design kodulehelt (Garnstudio) !
Nupukesed sinna on siin paremal küljel.
Tere tulemast Mustrimaailma foorumisse! (Vajalik info uutele liikmetele!) Drops_10  

#Mustrimaailm

Rõõmsat kudumist-heegeldamist-lobisemist!

Tere tulemast Mustrimaailma foorumisse! (Vajalik info uutele liikmetele!) 78775


Viimati muutis seda LillyS (Reede 16 Sept 2022, 18:15). Kokku muudetud 20 korda
LillyS
LillyS
Foorumi looja
ja DROPSi tõlkija
Foorumi looja ja DROPSi tõlkija

Heegeldusoskus : pühapäevaheegeldaja
Kudumisoskus : hobikuduhoolik
Postituste arv : 23199

http://lillysmuul.blogspot.com/ http://www.ravelry.com/projects/LillySmuul

Tagasi üles Go down

Tere tulemast Mustrimaailma foorumisse! (Vajalik info uutele liikmetele!) Empty Re: Tere tulemast Mustrimaailma foorumisse! (Vajalik info uutele liikmetele!)

Postitamine  LillyS Nelj 13 Mai 2010, 03:09

Helikene kirjutas:Mul on Armuke.
Ta on mul pidevalt mõtetes, ta on tihti minuga koos nii bussis, rongis, autos.
Vanasti, kui tuli poe juures piima- ja kaubaautot oodata, ootasime koos. Ma varastan tema jaoks aega pere arvelt, mu mees on tema olemasolekuga leppinud.
Pere arvab, et parem olgu kodus Armuke, kui närvihaige ema. Teda võib näha mu magamistoas öökapil kükitamas (kui ta parasjagu mu voodis pole), elutoas diivanil lösutamas.
Vahel võtan ka eputamiseks sõbrannade juurde kaasa- las tunnevad kadedust, sest nendel pole...
Me pole nende pikkade aastate kestel riidu läinud, no vahel ikka naginaid juhtub, ka veidi armukadedust. Loodan siiralt, et ta ei jäta mind kunagi maha.
Mu Armuke on Kudumine! Tere tulemast Mustrimaailma foorumisse! (Vajalik info uutele liikmetele!) 81493  Tere tulemast Mustrimaailma foorumisse! (Vajalik info uutele liikmetele!) 81493  Tere tulemast Mustrimaailma foorumisse! (Vajalik info uutele liikmetele!) 81493


_________________
Kus viga näed laita, seal tule ja aita!
Garnstudio DROPS Design - üle 7000 tasuta eestikeelse mustri!
LillyS
LillyS
Foorumi looja
ja DROPSi tõlkija
Foorumi looja ja DROPSi tõlkija

Heegeldusoskus : pühapäevaheegeldaja
Kudumisoskus : hobikuduhoolik
Postituste arv : 23199

http://lillysmuul.blogspot.com/ http://www.ravelry.com/projects/LillySmuul

LillyS likes this post

Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele